Lietuvių-rusų vertimas

Vertimas tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi. Žmonės keliauja iš vienos šalies į kitą, susiduria su kitomis kultūromis, tradicijomis ir kalba. Norint, kad žmonės suprastų vienas kitą, galėtų laisvai dirbti svetimose šalyse, jiems prireikia vertimo paslaugų. Vertimo pagrindinis tikslas yra perteikti vienos kalbos prasmę ir stilių kita kalba. Vertimas – tai procesas ir rezultatas. Mūsų tikslas, kad šis procesas ir rezultatas būtų kokybiškas ir greitas.

Šiuo metu mes orientuojamės tik į rusų kalbą. Būtent ši kalba tampa viena populiariausių Lietuvoje. Todėl lietuvių-rusų vertimas yra itin reikalingas įmonėms, pradedančioms bendrauti su Rusija.

Mūsų siūlomos paslaugos:

  • Tekstų vertimo paslaugos raštu (lietuvių-rusų vertimas ir atvirkščiai);
  • Bendradarbiavimas, neišeinat iš namų ar darbovietės;
  • Greitas ir kokybiška vertimas.

Mūsų vertėjai verčia įvairios tematikos tekstus. Nesvarbu ar Jums reikalingas nedidelio lankstinuko ar sudėtingo techninio teksto vertimas rusų-lietuvių kalbomismes visada pasiruošę Jums padėti. Mūsų vertėjai susiduria su pačiais įvairiausiai tekstais (instrukcijos, elektrotechnika, mechanika, architektūra, statyba ir t. t.), kurių specifika jiems yra pažįstama, todėl vertimas visada bus tikslus ir kokybiškas. Jums nereikia nerimauti dėl kokių nors klaidų ar redagavimo, viskuo pasirūpins mūsų vertėjai.

Mes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo. Mes atsižvelgiame į visus Jūsų norus ar pageidavimus. Siekiame, kad bendravimas būtų sklandus, draugiškas ir aiškus. Pirmo pokalbio metu suteiksime Jums visą dominančią informaciją, kad Jums viskas būtų aišku.

Mes siūlome Jums užsisakyti vertimą neišeinat iš namų arba darbo vietos. Tai labai patogu, jei esate užimtas žmogus arba tiesiog neturite laiko ar noro važinėti po vertimo biurus ir ieškoti, kas turi laiko Jūsų vertimui. Jums užtenka susisiekti su mumis telefonu ar elektroniniu paštu, atsiųsti tekstą mums ir greitai gauti jo vertimą.

Mes visada stengiamės, kad vertimas rusų-lietuvių kalbomis būtų kokybiškas, tikslus ir atliktas laiku.

Mes Facebook’e