APIE MUS

Mūsų vertimų biuras yra išskirtinis – mes orientuojamės TIK į rusų kalbą, kuri tampa vis populiaresnė ir įtakingesnė ne tik Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio rinkose. Būtent rusų kalba yra labiausiai geografiškai išplitusi Eurazijoje bei plačiausiai naudojama iš visų slavų kalbų.

Su mumis dirbti labai paprasta – mes atsižvelgiame į visus Jūsų pageidavimus ir norus. Visas bendravimas vyksta telefonu ir elektroniniu paštu, todėl Jūs nesugaišite savo brangaus laiko. Vos tik gausime Jūsų užsakymą, pradėsime rusų-lietuvių teksto vertimą, kurį Jūs gausite dar greičiau nei tikėjotės.

Kokybė

Mūsų tikslas – ne tik kokybiškas rusų-lietuvių teksto vertimas, bet šiltas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su žmonėmis. Mes siekiame, kad mūsų klientas būtų ne tik patenkintas greitai ir kokybiškai atliktu vertimu, bet ir gautų visą reikiamą informaciją apie vertimo eigą.

Patikimumas

Dauguma vertimo biurų yra apsikrovę darbais, todėl lietuvių-rusų vertimas dažnai vėluoja, o tai sukelia labai daug nepatogumų klientui. Mūsų vertimo biure dirba tik vienos kalbos specialistai, kurie visą savo dėmesį skirs Jūsų norimo teksto vertimui, todėl jis visada bus atliktas laiku.

Greitis

Dažniausiai atsitinka taip, kad žmogui reikia skubaus vertimo, pvz., savaitės pabaigoje, kada vertimo biurai nekelia telefono ir neatsako į elektroninius laiškus. Tokiais atvejais Jums nereikia pergyventi, o tik paimti telefoną, surinkti mūsų numerį ir mes būtinai rasime bendrą sprendimą, tam kad Jūsų skubus lietuvių-rusų vertimas pasiektų Jus, nespėjus ateiti pirmadieniui.

Jeigu Jums reikia vertimo paslaugų ir Jūs ieškote patikimų vertėjų, kurie ne tik žada, bet ir padaro tai daug greičiau nei tikėjotės, kreipkitės į mus ir tikrai liksite patenkintas mūsų paslaugomis. Nieko nėra geriau – už Jūsų šypseną.

rusų-lietuvių teksto vertimas

Mes Facebook’e